sancaktepede en iyi kurs

sancaktepede en iyi kurs Sancaktepe Kavram Özel Öğretim Kursu, "sancaktepe lgs kursu" ve "sancaktepede dershane" olarak hizmet vermenin yanı sıra "sancaktepede en iyi kurs" ve "sancaktepede kurs merkezi" olarak eğitime devam etmektedir. "Sancaktepede en iyi kurs merkezi" ve "sancaktepe üniversite hazırlık kursu" olan Sancaktepe Kavram Özel Öğretim Kursu, "sancaktepede üniversite kazandıran kurs" olarak Her gününden ayrı bir ders çıkardığımız 47 yıldan ve sayısı 1.000.000’i aşan mezunumuzdan biliyoruz ki kaliteli eğitim, köklü bir deneyimle mümkündür. Ve biz bilimde çağdaş, fikirde özgür kalan nesiller için önce her çağı doğru okuduk.


Kuruluşumuzun ilk gününden itibaren, her öğrencinin "sancaktepe lgs kursu" iyi bir eğitimi hak ettiğine inandık. Tarafsızlığı ilke edinen ve bizimle aynı eğitim tutkusunu paylaşan öğretmenlerimizle, hedeflerine ulaşmak isteyen on binlerce öğrencinin pusulası olduk. Yetmedi, Kavram ve Testfen yayınlarıyla ülkemizin dört bir yanındaki öğrencilerin başarı hikâyesinde yer aldık.


Kendisine özgü değerleri ile bilinçli, toplumsal konulara duyarlı ve sınav başarısı yüksek bireylerin buluşma noktası olan okulumuz, “Aynı başarı, bambaşka bir Kavram!” diyerek bugünün çocuklarının dilinden anlayan bir perspektif ile eğitime yön vermeye "sancaktepede dershane" devam ediyor.

Kavram Eğitim Kurumları kurucusu Sayın Bahattin DURMUŞ, 1 Mayıs 1953 tarihinde doğdu. İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi nden mezun oldu. 1974 - 1975 eğitim - öğretim yılında, İstanbul - Eminönü - Laleli de Kavram Eğitim Kurumlarının temellerini attı.

Sayın Bahattin Durmuş’un eğitim anlayışı ile kurulan Kavram, "sancaktepede en iyi kurs" deneyim ve birikimiyle gençlerin davranışlarının olgunlaşmasına katkıda bulunarak 1974 ten bugüne gelmiştir. Kavram Eğitim Kurumları, hedeflenen ulusal eğitim başarısını artırabilmek amacıyla seçkin öğretmenlerin, eğitimsel ve kültürel yayınların yoğun desteği sonucunda "KİTLESEL BAŞARIDA BİR NUMARA" olma başarısına ulaşmıştır.

Gençlerin "bilimde çağdaş ve fikirde özgür" yetişmelerini ilke edinen Kavram Eğitim Kurumları, 1994 yılında başlanan, "sancaktepede kurs merkezi" geleceğin bilim adamlarını teşvik etmek amacıyla lise öğrencilerine yönelik düzenlenen bilgi yarışmasını 20 yıldır "KAVRAM OLIMPİYATLARI" adıyla başarıyla sürdürmektedir.

Sayın Bahattin Durmuş, (TÖDER) Tüm Özel Öğretim Kurumları Birliği Kurucu Başkanı, "sancaktepede en iyi kurs merkezi" İstanbul Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı, Yüksek Ticaretliler Haysiyet Divanı Üyesi, Dünya Engeller Birliği Vakfı (DEV) Haysiyet Divanı Üyesi, KAİ Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, İş Adamları Konsey Başkanı ve BJK Kongre Üyesi görevlerini "sancaktepe üniversite hazırlık kursu" olarak sürdürmektedir.

Eğitim sektörüne büyük katkılar yapan Sayın Bahattin Durmuş, "sancaktepede üniversite kazandıran kurs" Kavram Eğitim Kurumlarının Kuruculuğu (1974) ve Kavram Eğitim Kurumları Onursal Başkanlığı (halen), Kavram Yayınları Kuruculuğu, KAI Vakfında her ay 900 civarında Üniversite öğrencisine burs verilmesi organizasyonu, Kavram Eğitim Kurumlarında 300 öğrencinin burslu okutulması gibi faaliyetlerde bulunmaktadır.
Kavram Özel Öğretim,lgs kursu,dershane,en iyi kurs,kurs merkezi,en iyi kurs merkezi,üniversite hazırlık kursu,üniversite kazandıran kurstur.


Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum Yap

Sancaktepe Kavram Özel Öğretim Kursu

Serap Orhan

İnönü, Eski Ankara Caddesi, Solmaz Sokağı No:1, 34785 İstanbul,Sancaktepe

ARA 0216 620 92 00ARA 0506 170 95 59ARA +905061709559WhatsappINSTAGRAM @kavramkursmerkeziTWİTTER @Kavram_OkullariFACEBOOKhttps:www.kavramkurs.com/anasayfa/srporhn81@gmail.com

Etiketler

Kavram Özel Öğretim

sancaktepe lgs kursu

sancaktepede dershane

sancaktepede en iyi kurs
sancaktepede kurs merkezi